5 مهارت مهم برای آموزش مشاور املاک مبتدی در سیستم مدیریت املاک

به خاطر داشته باشید که شاید در برخورد اول حتی اگر متوجه شوید از ملک خوششان آمده، نتوانید به آن‌ها بفروشید. چرا که این افراد به زمان نیاز دارند تا اطلاعات بدست آمده را با هم مقایسه کرده و تصمیم‌گیری کنند. در تعامل با آن‌ها متوجه می‌شوید که مدام در خصوص ملک از شما اطلاعات می‌خواهند.

  • پس از گذراندن دوره مشاور املاک، می‌توانید با ارائه مشاوره حقوقی املاک خریدار و فروشنده را به راحتی با خود همسو و همراه کنید.
  • مثلا اگر متوجه شدید فروشنده پرسپولیسی است، شاید بهتر باشد محتاطانه دست روی ویژگی بگذارید.
  • دراین کارگاه آموزشی اساسا از پایه کار املاک را قدم به قدم  با مطالب کاملا جدید آموزش می‌دهیم و نکات آن بسیار ساده و کاربردی توضیح داده می‌شود.
  • دوره مشاور املاک مهندس علیرضا عمویی یکی از جامع ترین دوره‌های آموزشی برای افرادی است که قصد ورود به حرفه مشاور املاک را دارند.
  • یا شاید حتی خانم بدون اطلاع شوهر، ملک را به آژانس املاک سپرده تا همسر خود را در عمل انجام شده قرار دهد.

در ادامه این صفحه، سرفصل‌های هر دوره از آموزش مدیریت مشاور املاک را به طور کامل و مفصل شرح داده ایم. به طور مادام العمر امکان شرکت در کلاس‌های آموزش املاک حضوری را خواهید داشت. برای دریافت تخفیف ویژه و مشاوره با خانم کریمی، کارشناس املاک، شماره خود را در فرم زیر وارد کنید تا با شما تماس بگیریم. علیرضا يوسف پورمشاور املاک، آملدوره خیلی عالی بود، این دوره ها خیلی به رشد به پیشرفت کمک میکنند، من ورکشاپ مذاکره با غول ها رو خیلی دوست داشتم. ستارزادهمدير املاک، متل قودوره حقوقی خیلی دوره پرمحتوایی هست لحظه به لحظه اش یک درسی هست که هر درسش توی یک قرارداد به کارمون میاد. این شغل همانند سایر کارهای دیگر دارای پیچیدگی ها و سختی ها فنون و ریزه کاری های مخصوص به خود می باشد که با یادگیری آموزش گوناگون میتوان از پس از چالش های آن عبور کرد و به یکی از ثروتمندترین افراد این حوزه تبدیل شد .

  قیمت یک آپارتمان در نارمک چقدر است؟ - خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

امتیاز دانشجویان دوره

حالا فکر می‌کنید یک مشاور املاک چطور می‌تواند برای خودش اقیانوس آبی خلق کنید؟ با فایلینگ شخصی. پیشنهاد ما به شما این است که با یادگیری روش اصولی فایلینگ، همیشه تعدادی فایل شخصی داشته باشید. در ادامه ۴ نکته مهم برای مشاوران حرفه ای در خصوص فایل‌یابی (فایلینگ) توضیح می‌دهیم.

همه چیز را طبقه بندی و یادداشت کنید !

این کتاب خودآموز، مناسب مشاورین املاک مبتدی تا حرفه‌ای و کارآفرینانی است که به دنبال شغل دوم با درآمدی بیشتر از شغل اصلی خود هستند. بسیاری نمی دانند که شغل مشاور املاک چگونه است؟ فروش املاک و مستغلات ممکن است در تلویزیون پر زرق و برق به نظر برسد ، اما در دنیای واقعی نیاز به تعهد به سطحی از چند وظیفه است که تعداد کمی از شغل های دیگر به آن نیاز دارند. برای موفقیت نیاز به درک درستی از قانون، مذاکرات، شبکه های اجتماعی، فروش و توسعه تجارت است در حالی که البته شکار مشتری های جدید برای اطمینان از رشد تجارت. با وجود تقاضاهای فراوان برای شعبده بازی ، ضروری است که متخصصان فروش املاک و مستغلات به تعالی، مدیریت زمان و بیش از همه، بالاتر از رقابت شدید در یک صنعت شلوغ متعهد باشند. بدون آموزش مناسب برای درک پیچیدگی های بازار املاک و مستغلات ، ممکن است اهداف و اهداف را از دست بدهید.

هموطنان عزیزمان در شهر کرج می توانند هم اکنون ثبت نام خود را برای حضور در دوره های آموزشی ما تکمیل کنند. در این دوره ها، شما از طریق تبادل نظر و دریافت ترفند های لازم می توانید به راحتی پیشرفت کنید. دوره ی آموزشی مشاوره املاک در کرج شامل کارگاه های مختلفی است که زیر نظر اساتید حرفه ای برگزار می شود.

  در ویلایی با طراحی مدرن و شیک، با احساسات خود آرامش بخشید و به زندگی لذت ببخشید!

By ljhvd