قیمت یک آپارتمان در نارمک چقدر است؟  - خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر. در این مقاله با قیمت خرید آپارتمان در نارمک با امکانات، اماکن اصلی و مراکز خرید نارمک آشنا خواهید شد. نارمک که شامل انواع آپارتمان ها با قیمت ها و متراژهای مختلف است، گزینه های ایده آلی را برای متقاضیان مسکن با سلیقه ها و بودجه های مختلف فراهم می کند.

آشنایی با نارمک

نارمک، محله ای اصیل واقع در شرق تهران، با دسترسی آسان به امکانات رفاهی، انتخابی بی نظیر برای زندگی است. این محله تاریخی با قدمتی بیش از 70 سال یکی از پرطرفدارترین مناطق برای سکونت در تهران است.

مزایای خرید خانه در نارمک

مکان ایده آل: نارمک در مجاورت منطقه تهران پارس واقع شده است. دسترسی آسان به بزرگراه ها و خیابان های اصلی، رفت و آمد را برای ساکنان این محله بسیار آسان کرده است.

امکانات رفاهی مختلف: مراکز خرید، مدارس، بیمارستان ها، پارک ها، باغ ها و… به وفور در این محله وجود دارد.

فضای سبز: وجود باغ ها و پارک های فراوان در نارمک این محله را به مکانی ایده آل برای طبیعت گردان تبدیل کرده است.

قیمت صحیح است: با وجود مزایای فراوان، قیمت آپارتمان در نارمک نسبت به سایر مناطق شمال و مرکز تهران مناسب تری در نظر گرفته می شود.

بهترین مراکز خرید نارمک

نارمک علاوه بر جاذبه های تاریخی و فرهنگی پر از مراکز خرید است. در این بخش تعدادی از محبوب ترین مراکز خرید نارمک را معرفی می کنیم:

  آیا بازار مسکن در شب عید بسته می شود؟ + جدول قیمت

مرکز خرید گلستان در میدان نبوبات، خیابان جانبازان غربی واقع شده است

مجتمع تجاری ایده آل در میدان النبوه

مرکز خرید جدید در خیابان آیت شمالی بین بهمن و ثابت واقع شده است

مرکز خرید Normac کویتی در خیابان آیت شمالی بین بهمن و ثابت

توبی پاس در خیابان آیت شمالی، بین چهارراه نظامی و چهارراه سرسبز واقع شده است.

مجتمع تجاری اداری کیش، خیابان نارمک، خیابان ثابت

قیمت یک آپارتمان در نارمک چقدر است؟

قیمت خرید آپارتمان در نارمک

طبق آمارهای موجود متوسط قیمت آپارتمان در نارمک متری حدود 90 میلیون تومان می شود. لازم به ذکر است آپارتمان های لوکس نوساز در بهترین خیابان های نارمک بیش از 150 میلیون تومان به فروش می رسد. در جدول زیر چند نمونه از آگهی های خرید آپارتمان در نارمک را برای شما قرار داده ایم.

قیمت یک آپارتمان در نارمک چقدر است؟

بهترین خیابان های نارمک برای خرید آپارتمان:

خیابان دکتر آیت: این خیابان یکی از خیابان های اصلی شهر نارمک است و از امکانات بالایی برخوردار است. آپارتمان های این خیابان عموما نوساز و مجلل هستند.

خیابان جانبازان: این خیابان نیز یکی از خیابان های معروف نارمک است. آپارتمان های این خیابان برای طیف وسیعی از خریداران و با قیمت های متنوع مناسب است.

خیابان گلستان: این خیابان در ضلع شمالی نارمک قرار دارد و به دلیل مجاورت با پارک فدک و فضاهای سبز از محبوبیت بالایی برخوردار است.

خیابان دماوند: این خیابان در ضلع جنوبی نارمک قرار دارد و با توجه به قیمت مناسب آپارتمان، انتخابی ایده آل برای زوج های جوان و خانواده های کم جمعیت است.

با ورود به سایت ملکی دلتا می توانید جدیدترین و برترین تبلیغات را مشاهده کنید خرید خانه در نارمک به این نگاه کن در دلتا می توانید با استفاده از جستجوی پیشرفته بر اساس معیارهای مختلفی مانند همسایگی، متراژ، قیمت و غیره آپارتمان هایی را پیدا کنید که مطابق با نیاز و سلیقه شما باشد.

  سومین کمپ آموزشی مدیران و مشاوران آکادمی املاک املاک امید ابراهیمی با افتخار به ثروتمندترین شهر ایران یزد سفر می کند!

این مطلب یک آگهی است و خبرگزاری مهر درباره محتوای آن نظری ندارد.

منبع: https://www.mehrnews.com/news/6133407/%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%A2%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D9%86%D8%A7%D8%B1%D9%85%DA%A9-%DA%86%D9%82%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D9%88%D8%AF%D8%AC%D9%87-%D9%85%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%D8%AF

By ljhvd