شیر صافی خرید انواع شیر صافی با بهترین قیمت | کسری ساران

اما متداول ترین شیرصافی، شیرصافی برنجی با اتصال رزوه ای است که به دلیل سادگی نوع اتصال و همچنین ارزان و در دسترس بودن متریال سازنده خود در صنایع مختلف کاربرد گسترده دارد. در بررسی معایب شیر صافی می توان به انباشت مواد زائد در ناحیه صافی است که به مرور ممکن است موجب افت عملکرد در کل سیستم شود . برای جلوگیری از این امر توصیه می شود در طی دوره های زمانی مشخص بازدید و پاکسازی و در صورت نیاز تعویض توری در شیر صافی انجام گیرد. همانطور که اشاره شد، توری نقش جداسازی مواد و اشیای اضافی از درون سیال را دارد. شیر صافی توری دار را می بایست بصورت دوره ای سرویس و مورد بازبینی قرار داد. اندازه سوراخ توری و جنس آن با توجه به مورد استفاده می تواند متفاوت باشد.

  • یکی دیگر از تفاوت‌های کلیدی بین فیلتر و شیر صافی توری، فشار سیال عبوری از این تجهیزات است.
  • در صورتی که محیط کاری نیاز به ایجاد مقاومت مکانیکی و حرارتی داشته و دما و فشار کاری بالا باشد، از شیر صافی فولاد کربنی استفاده می‌شود.
  • نکته‌ای در مورد شیر صافی وجود دارد که کم‌تر به آن اشاره می‌شود و آن نکته این است که این شیر فقط برای حذف ضایعات نیست !!
  • در هنگام خرید شیر صافی برنجی این نکته را در نظر داشته باشید که قیمت مواد اولیه آن که برنج است در سطح جهان و برند تولیدی و سایز از جمله عوامل مؤثر بر قیمت شیر صافی برنجی است.
  • شیر صافی FIP؛ ساخت کشور ایتالیا می باشد و به صورت عمودی و افقی قابل نصب می باشد.
  • استرینر ساده یا صافی موقتی اشکال هندسی مختلفی دارد و بین دو فلنج در خطوط جریان قرار می گیرد.
  خبرگزاری مهر یک سوم پرونده های دادگاه مرکزی مربوط به معاملات ملکی ایران و جهان است

مهمترین نقش این محصول، جداسازی ناخالصی های معلق در سیالات و خطوط صنعتی مختلف می باشد. پارامترهای مختلفی بر قیمت شیر صافی تاثیرگذار می باشند که از جمله آنها می توان به برند سازنده، کشور تولید کننده، جنس بدنه، جنس توری صافی، نحوه اتصال، سایز شیر، کلاس کاری و تیپ شیر و… بستگی دارد. برای مثال قیمت شیرصافی 2 اینچ فلنجی خنبره  20,150,000 تومان است که با توجه به نوع و برند محصول قیمت آن چندان دور از انتظار نیست. صنعت شیرآلات در ارتباطی تنگاتنگ با صنعت انتقال و توزیع مایعات و گازها است.

مزایا شیر فیلتر چدنی

برای بر طرف کردن این مشکل باید سوراخ صافی یا نوع استرینر را تغییر دهیم. استرینر خودتمیزشونده به صورت اتوماتیک کار می کند و با استفاده از سیال جریان و صافی به طور خودکار و بدون استفاده از دست باعث خروج رسوب از سیستم می شود. عملکرد استرینر دو سبدی به شکلی است که اگر یکی از سبدها به منظور تمیز کاری و سرویس از جریان خارج شود با چرخاندن دسته، سبد دوم در جریان قرار می گیرد. هرگز اجازه ندهید که ضایعات به دام افتاده در شیر برای مدت طولانی در آن باقی بماند، زیرا زدودن آن دشوار خواهد شد.

نمایندگی شیر برقی دانگز DUNGS فروش + قیمت

در خطوط جریان برای جمع آوری ذرات و رسوب خط، موقعیت استرینر Y شکل در خطوط عمودی باید طوری باشد که قسمت جمع آوری رو به پایین قرار بگیرد. استرینر های Y شکل و اکثر استرینرهای U شکل می توانند خود پاک کن باشند. این عمل با اضافه کردن یک شیر بلودان به انتهای محل تخلیه و تغییر دادن مش استرینر امکان پذیر خواهد بود. با این کار می توان بدون قطع و وصل کردن جریان و باز و بسته کردن استرینر، آن را تخلیه کرد.

  پس فروشندگان در حالت ناامیدی به سر می برند. تعداد پیش بینی های سازندگان به رکورد بالایی رسید

تفاوت شیرهای صافی و فیلترها

اهمیت طراحی و استفاده از سیستم‌های لوله‌کشی از زمان‌های بسیار دور بر انسان‌ها معلوم شد. در طول زمان جنس شیرآلات مورد استفاده انسان‌ها از چوب، سفال، نقره و طلا گرفته تا آهن و استیل تغییر کرده است. همه ما هر روز با شیرآلات بهداشتی در منازل و محل کار در ارتباط هستیم. اما شیرآلات علاوه بر این کاربرد واضح و حیاتی در صنعت ساختمان‌سازی، دارای کاربردهای وسیع‌تری در صنایع مختلف نیز هستند. به طوری که می‌توان آن‌ها را بر اساس نوع مکانیزم، جنس و کاربرد به دسته‌های مختلفی تقسیم‌بندی کرد.

By ljhvd