آموزش مشاورین املاک امید ابراهیمی

آکادمی آموزش املاک با بیش از هفت سال سابقه کار موثر در حوزه املاک سومین اردوی آموزشی خود را در این شهر فعال در حوزه سرمایه گذاری با همکاری فدراسیون املاک یزد برگزار می کند. در سال های گذشته دو اردوی تدارکاتی دیگر در شهرهای شیراز و مازندران برگزار شد.

این آکادمی با بیش از 6344 فارغ التحصیل و برگزاری 8 دوره (MBA) و همچنین با همکاری بانک مرکزی طی سالیان متمادی با تلاش و تمرکز بر حرفه ای شدن مشاوران املاک توانسته به دستاوردی خاص و منحصر به فرد دست یابد. . وضعیت در سطح ملی و آنچه باید در سطح بین المللی در صنعت املاک و مستغلات محقق شود.

چرا این برنامه آموزشی را از دست ندهید؟

امروزه هماهنگی بین زمان و محتوا مهمترین عامل موفقیت تلقی می شود. در بوت کمپ، اساتیدی که از روش‌های فشرده‌تر و مؤثرتر پیروی می‌کنند، محتوایی را آموزش می‌دهند که چندین ماه طول می‌کشد تا در یک یا دو روز تدریس شود. بوت کمپ همچنین به افراد این فرصت را می دهد تا در طیف گسترده ای از تخصص در زمینه خود شبکه سازی کنند.

امید ابراهیمی، بنیانگذار چشم انداز و دانش بین المللی ملک امید؛ با برند “آکادمی آموزش املاک” و پس از تلاش های فراوان در زمینه اطلاع رسانی مشاوران املاک، توانست با تیمی از متخصصان یکی از برترین موسسات آموزشی کشور باشد و بیش از 5 همایش ملی و در مکان هایی مانند برج میلاد، جزیره کیش، شیراز، مازندران و هتل بین المللی اسپیناس پالاس. به عنوان یک مرجع برجسته آموزشی شناخته شود.

  نگاهی به وضعیت تورم اجاره بها در ابتدای سال 1403 هجری قمری

اردوی آموزشی مشاور املاک امید ابراهیمی

برای اطلاعات بیشتر در مورد اردوی آموزشی یزد اینجا کلیک کنید.

این سوال پیش می آید که چرا به جای دوره ها و کارگاه های آموزشی از بوت کمپ استفاده کنیم؟

بوت کمپ به دانش آموزان این امکان را می دهد که با همان کیفیت و محتوا با تمرکز بالا و در کمترین زمان یاد بگیرند.

بوت کمپ جدیدترین روش یادگیری در جهان است و حتی بزرگترین شرکت ها از مایکروسافت و اپل گرفته تا آلفابت این کار را انجام می دهند.

در این برنامه آموزشی مدیران و مشاوران املاک می توانند علاوه بر اخذ دو مدرک، کتاب مشاور املاک میلیاردر (ترجمه مهندس امید ابراهیمی)” را با 50 درصد تخفیف خریداری کنند. البته لازم به ذکر است که آکادمی آموزش املاک با همکاری و نظارت مرکز آموزش بازرگانی کشور اقدام به تهیه و پلمپ اسناد می نماید.

این سفر به یزد فرصتی استثنایی برای دانشجویان و علاقه مندان به رشته املاک است تا بتوانند زمینه های علمی و تجاری خود را گسترش دهند و آخر هفته ای ارزشمند را در آرامشی عمیق و به دور از هیاهوی زندگی روزمره سپری کنند.

اما در این مقدمه چه می آموزیم و اساتید چه کسانی هستند؟

استاد امید ابراهیمی:

– تیم سازی در املاک و مستغلات

– نوسازی، استراتژی و رهبری در زمینه املاک و مستغلات

-استراتژی های فروش

دکتر وحید العریان:

– فضاهای مشترک جدید و پرکاربرد در پروژه های لوکس

– روش های ایجاد ارزش افزوده و نحوه چاپ آن توسط شرکت مشاور املاک

– تحلیل و بررسی پروژه های لوکس

  مشاور و آژانس املاک Archives صفحه 10 از 12 نون روز

دکتر محمد الماسی:

– قوانین جدید در املاک و رسیدگی به پرونده های کلاهبرداری

– نقش و مسئولیت مدیران و مشاوران املاک در قراردادها

– معاملات مخالف، چالش ها و فرصت های جدید

آموزش مشاوران املاک امید ابراهیمی

برای اطلاعات بیشتر به صفحه آکادمی یزد مراجعه کنید.

این اردوی آموزشی با همکاری فدراسیون املاک یزد برگزار می شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزش آکادمی املاک ابراهیمی اینجا کلیک کنید.

کمپ آموزشی یزد به شما این امکان را می دهد که با افراد با تجربه و دانش بالا در زمینه املاک آشنا شوید و از تجربیات آنها بهره مند شوید.

این تجربه می تواند به شما کمک کند تا به اهداف خود برسید و به حرفه ای برتر در حوزه املاک و مستغلات در منطقه خود تبدیل شوید.

منبع: https://bazarmaskan.melkradar.com/%D8%B3%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D9%88%D8%AA-%DA%A9%D9%85%D9%BE-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A2%DA%A9%D8%A7%D8%AF%D9%85%DB%8C-%D8%A2/