ثبت شرکت در دبی شرایط، مدارک و هزینه های ثبت شرکت | do-tourism

از دیگر نکات مهم درباره ثبت شرکت در دبی این است که هنگام ثبت شرکت نیاز به کفیل یا شریک نخواهید داشت و خودتان مالک 100 درصدی شرکت خود خواهید اخذ اقامت دبی با ثبت شرکت بود. برای انجام مراحل ثبت شرکت در شهر دبی نیاز است که شما حدود یک هفته با همراهی تیم حامی مهاجر را در کشور امارات بگذرانید تا مراحل ثبت شرکت به پایان برسد. در صورتی که اغلب و تمام مشتریان شما را شهروندان اماراتی تشکیل می‌دهند، بهتر است از فکر تأسیس شرکت در مناطق آزاد بیرون بیایید.

  • مجوز‌های رایج جهت دریافت اجازه‌ی ثبت شرکت در دبی شامل موارد زیر هستند.
  • ثبت شرکت در دبی یکی از بهترین، سریع‌ترین و مطمئن‌ترین روش‌ها برای اخذ اقامت در امارت است.
  • کارهای اداری مربوط به ثبت شرکت در دبی حدود 1 هفته طول می‌کشد و بعد از آن لایسنس و مجوز ثبت شرکت شما صادر می‌شود.
  • شارجه سومین شهر مهم و بزرگ کشور امارات است و یکی از بهترین شهرهای این کشور برای زندگی، تحصیل و کار محسوب می‌شود.

–   به شرکت‌هایی که با مشارکت دو یا چند نفر تأسیس می‌شوند، مشارکت عمومی گفته می‌شود. مجموعه ی بازرگانی قاسم خواجوی ارائه دهنده ی خدمات واردات ، صادرات ، امور گمرکی، افتتاح حساب ، امور اداری و خدمات توریستی در امارات می باشد. معمولا این مراحل در یک ماه انجام می شود و می توانید شرکت خود را ثبت  و به فعالیت مشغول شوید.

  رپورتاژ آگهی املاک؛ با انواع سبک های دکوراسیون داخلی ویلا و نحوه اجرای آن آشنا شوید

جذب نیروی کار و ویزای کارمندی

قانون بعدی نیز در خصوص تأییدیه‌هایی است که به صورت قانونی به شما مجوز ثبت کردن شرکت خود در منطقه اقتصادی و تجاری دبی را می‌دهند. برای آن که بتوانید بر روی شرکت خود مالیات ۱۰۰ درصدی داشته باشید، نیاز است تا یکی از دو روش موجود را انتخاب کنید. فرقی ندارد که برای راه اندازی یک شرکت در mainland اقدام می‌کنید یا در free zone در دبی.

هزینه ثبت شرکت در امارات در سال 2024

یک خبر خوب در خصوص حق مالیکت این شرکت ‌ها مربوط به آن می‌شود که امکان مالکیت ۱۰۰ درصدی این موارد را می‌توانید بدون دخالت هیچ فرد اماراتی، داشته باشید. با این وجود لازم است که به کارشناسان مربوطه بتوانید ثابت کنید که در حوزه کاری خود هم دارای تحصیلات آکادمیک معتبر و هم دارای تخصص و تجربه هستید. اگر نتوانید چنین موضوعی را ثابت کنید، شرکت شما از نوع خدماتی به نوع تجاری تبدیل می‌شود و شامل قوانینی که در بحث شرکت با مسئولیت محدود گفتیم، خواهد شد. مناطق آزاد 100% مالکیت خارجی، معافیت های مالیاتی و مزایای دیگری مانند امکان بازگرداندن تمام سود و سرمایه را به مالکان این نوع شرکت ها ارائه می دهند.

افراد متقاضی ویزا باید مدارک خود را کامل کنند و به کارگزار امارات ارسال کند تا بررسی‌های لازم صورت گیرد. شما به‌عنوان یکی از شرکت‌های ثبت‌شده در دبی، می‌توانید با ارگان‌های مختلف دولتی کار کرده و انجام پروژه‌های مختلف آن‌ها را بر عهده بگیرید. این مزیت علاوه‌بر افزایش درآمد، اعتبار و شهرتتان در امارات را بیشتر خواهد کرد. به طور کلی برای اینکه اطلاعات بیشتری درباره نحوه کارکردن در دبی داشته باشید، بهتر است که مقاله کار در دبی رامین گشت را مطالعه کنید. مجوز حرفه‌ای یکی از جوازهای بسیار محبوب و پرطرفداری است که با استفاده از آن می‌توانید شرکت خود را در دبی ثبت کنید. البته بهتر است بدانید، درصورتی‌که شرکت شما در حوزه خدمات، آموزش یا مشاوره تخصص‌های مختلف فعالیت داشته باشد، باید این نوع مجوز را دریافت کنید.

  بیش از 6170 قرارداد مسکن در تهران ثبت شد

By ljhvd