بازار آپارتمان های زیر 100 متر در منطقه دو تهران + قیمت روز

10 روز مانده به پایان ترم بهار، بازار املاک منطقه دو تهران با کمبود فایل فروش آپارتمان مواجه است.

به گزارش ملک رادار به نقل از دنیای اختص، آخرین تحقیقات میدانی از بازار مسکن در منطقه دو تهران نشان می دهد که اکثریت پرونده هایی که این روزها در بازار این منطقه به فروش می رسد آپارتمان های مسکونی هستند که قدمت ساخت آنها بیش از 10 سال است. و تعداد پرونده ها کم و زیاد است به خصوص واحدهای مسکونی در گروه سنی 5 تا 10 سال نسبت به پرونده سالمندان محدود می باشد.

این در حالی است که در برخی محله ها مانند گیشا، انواع پروفایل های فروش آپارتمان های نوساز نیز در میان واحدهای با طول عمر بالاتر دیده می شود. اما در مناطقی مانند سعادت آباد و به خصوص شهرک غرب که در واقع محله های شیک و گرانی در بازار مسکن منطقه 2 هستند، فراوانی آپارتمان های نوساز و آپارتمان های کوچک کمتر از آپارتمان هایی است که ساخت آنها بیش از 10 سال است.

این موضوع در محله های مصرفی این منطقه مانند ستارخان و مرزداران نیز قابل مشاهده است و در این محله ها اکثر فایل های عرضه شده به بازار فروش آپارتمان های مرغوب هستند. فروشندگان این واحدها در درجه اول خانواده هایی هستند که قصد دارند محل سکونت خود را به بهترین آپارتمان تبدیل کنند و بخشی دیگر از فروشندگان را سرمایه گذاران ملکی تشکیل می دهند که حداقل در دو سه سال اخیر این واحدها را خریداری کرده اند و اکنون قصد خرید آن را دارند. به خریداران بفروشد.

  تغییرات در بازار اجاره مسکن در سال 1402 ه

افزایش تعداد پروفیل های با طول عمر ساخت بالا در بازار مسکن این منطقه طبیعتاً بر محدوده قیمتی پروفیل های موجود در دسترس خریداران تأثیر می گذارد. از آنجایی که بین قیمت پیشنهادی واحدهای نوساز، واحدهای نوساز و آپارتمان های قدیمی فاصله زیادی وجود دارد و اگر خریدار به دلیل محدودیت بودجه قصد خرید آپارتمانی با عمر طولانی ساختمانی در منطقه 2 را داشته باشد، این روزها تنوع قابل قبولی وجود دارد. مشخصات فروش مسکن با این گروه سنی مواجه است.

برای جستجو در میان صدها هزار آگهی ملکی ثبت شده در وب سایت های املاک و یا اطلاع از قیمت ملک در بازار می توانید از موتور جستجوی ملک رادار استفاده کنید. همچنین می توانید برای مشاهده آگهی های روزانه ثبت شده در سایت های املاک تهران، مشهد، شیراز، اصفهان، مازندران، گیلان و گلستان به تفکیک منطقه و نوع آگهی به صفحه راهنمای رادار املاک مراجعه کنید.

بازار مسکن در منطقه دو تهران

منبع: https://bazarmaskan.melkradar.com/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%A2%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%B1-%DB%B1%DB%B0%DB%B0-%D9%85%D8%AA%D8%B1-%D9%85%D9%86%D8%B7%D9%82%D9%87/